Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Mik i afërt i Sokolit, Igli Cara kujton ish-deputetin dhe mesazhi për zhvillimet në PD: Çfarë i tha Olldashi kur “humbi” përballë Bashës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Igli Cara, një ndër miqtë më të afërt të Sokol Olldashit kujton sot 8 vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. Ai tregon dhe se çfarë i ka thënë deputeti i ndjerë në vitin 2013 kur “humbi” zgjedhjet përballë Lulzim Bashës për kryetarin e PD.

Shënimi i Igli Carës:

Bisedat e mbrëmjeve të vona, me Sokolin, pas zgjedhjeve për kryetarin e Partisë Demokratike në 2013, kishin trishtim, reflektim, projeksione për të ardhmen …

Midis shumë gjërave të mençura të tij, kujtoj si sot:

“- Do të vijë një ditë dhe do të shohim…!”

Profecia u bë realitet !

I paharruar kujtimi yt,

Kol Olldashi!

Screenshot 4 8
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img