Hapësire reklamuese

Aktualitet

Mijëra qytetarë të pranishëm në “Festën e Birrës” në Korçë, Goran Bregoviç del në skenë dhe këndon shqip “KOSOVSKA”

Shkruar nga Newsbomb
Mijëra qytetarë të pranishëm në “Festën e

Mijëra qytetarë nga Shqipëria dhe jo vetëm janë të pranishëm në “Festën e Birrës” në Korçë, në edicionin e 15-të të kësaj feste.

Ndërkohë në skenë ka dalë edhe këngëtari Goran Bregoviç, i cili e ka çelur performancën e tij me këngën e shkruar nga vetë ai në gjuhën shqipe, “Kosovska”.

Ai së bashku me grupin e tij do të këndojnë disa këngë, teksa më herët në skenë janë ngjitur edhe disa këngëtarë shqiptarë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese