Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

“Mijëra euro shpenzime për lobim?” Meta paralajmëron: Ky është një sistem që do shkundet nga themeli duke nisur nga 25 korriku

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i vendit Ilir Meta gjatë një konference për shtyp deklaroi se padia në SPAK ndaj tij, është një çështje që nuk ekziston, ndërsa theksoi se do të vijojë të bëjë detyrën deri në 24 korrik.

Sa i përket informacioneve të gazetës autriake, Meta tha se do të ma]rrë përgjigjen e merituar.

albsig

spring

Pyetje: Halit Valteri ju ka paditur në SPAK sa i përket lobimit, druheni se mund të ketë kallëzime të tjera dhe çfarë përgjigje keni për lobimin?  

Meta: Këto lajme absurde si vetë personazhet që ju i njihni nuk krijojnë asnjë shpërqëndrim nga detyra e vështirë deri më 24 korrik por edhe nga angazhimet e zotit Ilir Meta. Sa i takon gazetës autriake ajo do e marr përgjiiigjen dhe do jeni të ftuar në seancat që zhvillohen është një cështje që nuk ka ekzistuar dhe nuk do të ekzistojë. . Ata që janë në kërkim të letrave për azil për t’i shpëtuar drejtësisë këtu, vazhdojnë bëjnë më të mirën e tyre. Ky sistem do të shkundet nga themeli duke nisur nga 25 korriku.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img