Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Mijëra euro për veshjet e tyre, luksi i “shfrenuar” i Françeskës në Big Brother Vip

Shkruar nga Newsbomb

Përveç lojës, vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip 3, konkurrojnë njëra-tjetrën edhe sa i përket veshjeve. Por, si duket deri më tani stafetën këtë vit e ka marrë banorja më e komentuar, Françeska Murati.

E teksa vajzat e tjera veshin Bershka dhe Zara, Françeskën e kemi parë mjaft të kuruar dhe mjaft “të kripur”, si në përditshmëri brenda në shtëpi, po ashtu dhe gjatë “primeve”.

Dolce&Gabbana, MiuMiu, Alessandra Rich, Magda Butrym e shumë marka të tjera të njohura, janë të zgjedhurat e Françeskës për të shkëlqyer ashtu si dhe i ka hije gjatë qëndrimit të saj në shtëpi.

Markat e zgjedhura nga Françeska kushtojnë shumë dhe më poshtë po ju lëmë disa prej veshjeve të banores dhe me çmimet përkatëse.

© Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese