Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Mijëra euro për diamantët e shndritshëm në gishtin e saj, zbulohet çmimi marramendës që Ermal Hoxha shpenzoi për unazën e Rezarta Shkurtës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre ta kurorëzonin në martesë. Në një ceremoni private me familjarët dhe njerëzit e dashur Rezarta i tha “Po” babait të vogëlushes së saj Hera.

Të pakta ishin momentet që u publikuan nga ceremonia, mirëpo aq mjaftuan për syrin tonë i cili kapi unazën madhështore në gishtin e Rezartës.

Një unazë me diamante e cila nxiti kuriozitetin tonë për të mësuar se sa ishte vlera e saj. Newsbomb.al mëson se një unazë e ngjashme me atë të Rezarta Shkurtës vlen mbi 20 mijë euro. Mirëpo, çmimet variojnë edhe më shumë në varësi dhe të llojit të diamantit.

Një unazë madhështore dhe me një vlerë marramendëse.

Screenshot 3 23

Më shumë

spot_img
spot_img