Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Mijëra euro në makinë dhe drogë në banesë, arrestohet 25-vjeçai shqiptar në Britani (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë Britanisë pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat e huaja bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Klevist Shehaj 24 vjeç.  Shqiptari është kapur teksa kishte në makinë 37.750 euro të fshehur në makinën e tij.

Më pas gjatë një kontrollit në banesë iu gjet dhe kanabis dhe kokainë, e cila kapte vlerën nëse shitej të 420 mijë euro.

Shehajt nuk u pranua lirimin me kush dhe gjyqtari vendosi ta linte në paraburgim deri në seancën e radhës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img