Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Mihal Kokëdhima i dërrmuar: Më shkatërruan… Ç’kërkonte gjithë qeveria mbi mua?! (Video-rrëfimi)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

37f4b0c3a7827a1a5b78527c7a2cde25

Mihal Kokëdhima rrëfehet pas ngjarjes që ndodhi vitin e kaluar në Porto Palermo, ku ai u hodh mbi makinën e një grupi turistësh spanjollë të cilët tentuan të largoheshin pa paguar.

Në një rrëfim për emisionin “Shqipëria live”, Mihal Kokëdhima ka thënë se atë ditë ka kërkuar vetëm hakun e tij pasi turistët ishin ngritur nga tavolina dhe nuk donin të paguanin. Sipas tij, përgjegjësit do të paguajnë për atë që i bënë, do dalin para ligjit.

“E kam marrë policinë në telefon. Është fakt. Nuk i mohon bir kurve këto gjëra. Të vijë Policia të thotë e kam marrë në telefon. Kjo që ndodhi është një turp i zi. E mbulon një vello e zezë atë që e ka organizuar. Ç’kërkonte gjithë qeveria mbi mua? Çfarë bëra une? Se ku e gjetën atë urrejtje pastaj.

Më shkatërruan lokalin, më vodhën lokalin. Më shkatërruan pemët. Okay jam pa leje po jam në vendin tim 1 mijë vjet. Nuk ia zura njeriu”, tha Kokëdhima.

Video: Minuta 13.35 deri 22.15

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img