Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“M'i këputi krahët”, 10 vite pa të motrën, Paloma shpërthen në lot: Më ka lënë amanet ta…

Shkruar nga Newsbomb
“M'i këputi krahët”, 10 vite pa të motrën,

Dhjetë vite më parë, Paloma humbi njeriun e saj të shtrenjtë, motrën, një humbje e cila ka shënjuar jetës e gazetares.

Së fundmi, ajo ka treguar se dot motra e saj bën 10 vite që ka vdekur dhe se ndonëse kanë kaluar vite dhimbja vijon të jetë e madhe.

“Sot që po flasim këtu, Bruna bën 10 vite që ka nd rruar jetë. Më kishte pikë të dobët, do ishte jo krenare… po do të ishte shtysa më e fortë. Sot unë do të isha on Top, do të isha superstar, por që kur iku ajo mua m’u k putën krahët”, tregon Paloma mes lotësh për “Top channel”.

“Dikur ishte shoqja ime në lojë, pastaj këshilluesja ime në adoleshencë dhe tani është engjëlli im mbrojtës. Sa të mbaroj intervistën, do të shkoj t’i bëj buqetën më të madhe të luleve”, shton Paloma.

Amaneti i Brunës është Rei, tek i cili gazetarja thotë se ajo dhe familja e saj gjen forcën.

“Dua që mami të vazhdojë të jetojë edhe për ne, të jetojë për Rein… sepse nuk jetoj dot pa forcën e mamit. Mundohem ta mbaj sa më afër, ta gëzoj sa më shumë edhe pse është e dërrmuar sepse për Rein e ka përgjegjësinë vetëm ajo. Motra e la 8 vjeç, tani Rei është 18, në një moshë shumë delikate. Duhet të jetosh për Rein dhe për ne”, i drejtohet Paloma të ëmës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese