Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

“Mezi pres t’ju shoh në Gjykatë”, 21 Janari edhe në Komisionin e Ekonomisë, debat mes Braçes dhe Spahos: Sa herë ka zgjedhje, hapni ndonjë histori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka nisur me debat Komisioni për Ekonominë dhe Financat, ku deputetët e Partisë Socialiste dhe Demokratike janë përplasur për 21 Janarin.

Ka qenë komenti i Eduard Shalsit që ka nxitur debatet në Komision, i cili me ironi tha “është sikur të them unë do shohim efektet ekonomike të 21 Janarit”.

Fjalë të cilës ju përgjigje deputeti i PD, Edmond Spaho duke thënë se a herë ka zgjedhje hapet diçka për 21 Janarin.

Shalsi: Kjo është sikur ta hap unë Komisionin e Ekonomisë dhe të them shikoni efektet ekonomike të videos dhe atyre regjistrimeve të 21 Janarit

Spaho: Një vërerjete kam mos u merr me Babalen, me ata që keni nxjerr për 21 Janar. E dyta. Mësoni edhe ju nga eksperienca…

Braçe: Në gjykatë atje do shkoni..mezi po pres t’ju shoh.

Spaho: Çoji çojini. Sa herë ka zgjedhje, hapni ndonjë histori me 21 Janarin.

Më shumë


spot_img

spot_img