Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Mevlani fotografohet në momente intime me konkurenten e Përputhen +40 (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa foto të publikuara në rrjete sociale nga Mevlan Shaba dhe Princi, kanë bërë që të ziejnë fansat me komente nga më të ndryshme.

Të gjithë janë bërë lëmsh pasi nuk dinë nëse mes tyre ka nisur një romancë e re apo janë thjesht foto për të “trazuar” rrjetin.

Ai shfaqet përkrah Lindita Bimit, e cila është një tjetër ish-konkurrente e “Për’puthen +40”. Dyshja duket sikur po i dhurojnë njëri-tjetrit një puthje në buzë. Lindita shfaqet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë që i tregon linjat trupore, ndërsa Mevlani shfaqet me një këmishë me printe në ngjyra të ndryshme.

“Shaka”, shkroi Shaba krahas imazhit, shoqëruar me një emoji me zemra, që nënkupton ndjenja dashurie.

Disa foto të tjera u publikuan në Instastory nga Princ Mile, në të cilat Mevlani shihej duke i servirur Linditës verë, e krah tyre shkroi: “Hahaha, i kapa”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img