Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Metoda më e re në diskotekë, nëse porositni pije deri në 500 euro e merr vesh gjithë lokali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë jemi hasur nëpër diskoteka me fishekzjarre dhe brohoritje nga kamarierët kur merren pije të shtrenjta, mirëpo një metode e re shërbimi është duke u aplikuar në një diskotekë në Kosovë.

Kur dikush nga klientët porosit pije në vlerë prej 500 euro, pijet i dërgohen bashkë me një pankartë me shumën që paguhet.

Në këtë mënyrë edhe të pranishmit e tjerë e kuptojnë kur dikush shpenzon shuma të mëdha në pije.

Më shumë
spot_img
spot_img