Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Metës nuk i shteron entuziazmi i zgjedhjeve: Faleminderit Shqipëria, Tirona jonë kampion…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, nuk i shteron entuziazmi në këto zgjedhje, pak orë pas përfundimit të procesit të votimit sot në orën 19:00.

Meta duke qenë se nuk kandidon dhe nuk preket nga “heshtja zgjedhore”, që dje e deri në këto momente të fundit ka bërë shumë shënime në rrjete sociale.

As kandidatët e partive kryesore nuk janë shprehur me kaq shumë besim për fitore. Kësaj here Meta falenderon gjithë Shqipërinë për pjesëmarrjen e madhe në votime, i bindur se demokracia ka triumfuar në vendin tonë.

Shënimi i Ilir Metës

Faleminderit Shqipëria!

Faleminderit Tirona jonë kampion!

Rekord pjesëmarrjeje!

Triumf i besimit te Demokracia!

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img