Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Meta anashkalon ‘sharjet’ e Ramës, këmbëngul për debat ballë për ballë në emision

spot_img

Lajme të ngjashëm

5898d574ed5dfb422781376228fd1bf9

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama duket se kanë nisur një ‘luftë gjelash’ në rrjete sociale, ku secili akuzon kundërshtarin, e fyen dhe pret që ai të reagojë.

Meta në postimin e fundit nuk ka shkruajtur shumë, por fotografia që ka zgjedhur vlen më shumë se fjalët.

Duke e quajtur ‘trendi buburrec’, Meta këmbëngul që kryeministri të pranojë një sfidë ballë për ballë me të, një debat të nxehtë politik në një studio televizive.  

Screenshot_4_copy.jpg

Më shumë

spot_img