Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Metën e pyesin për Bajram Begajn, por ish-presidenti sulmon Çuçin: Turp të ketë, s’ja ka fajin Berisha që e ka mbushur Policinë me njerëz të droguar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partië së Lirisë Ilir Meta, ka folur për media ku është pyetur nga gazetarët se çfarë mendimi ka që presidenti i ri Bajram Begaj, nuk ka bërë ende asnjë reagim për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Himarë.

Meta nuk foli për këtë çështje, po nuk la pa përmendur ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi ku tha se ai nuk mori asnjë përgjegjësi për ngjarjen, por sulmojnë Sali Berishën.

albsig

“Jam këtu si kryetar i Partisë së Lirisë, se kur flet apo nuk flet një president, kjo është çështje e çdo presidenti, nuk është etike për mua, që të shprehem për këtë çështje. Por turp të ketë ministri i Brendshëm që pas 4 ditësh nuk bën një ngushëllim, por merret me Sali Berishën.

Pse Sali Berisha e ka fajin që e ka mbushur ai Policia është mbushur me njerëz të droguar. Sali Berisha e ka fajin për manipulimet e Elbasanit, se këtë lloj policie kanë krijuar. Dalin  të fortët dhe policia shtrihet barkas, kështu e kanë krijuar policinë këta” tha Meta ndër të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img