Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Meta vizitë pune në Gjermani, takohet me ministrin Muller

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka udhëtuar drejt Gjermanisë ku është takuar me disa politikanë të Bundestagut.

Gjatë vizitës së punës, Meta është takuar me ministrin për Bashkëpunimin Ekonomik, Gerd Muller, Sekretarin e përgjithshëm të SCU-së, Shojer dhe me disa përvaqësues të grupeve parlamentare në Bundestag.

Më shumë


spot_img
spot_img