Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Meta uron shqiptarët për Ditën e Verës: Pas një dimri të gjatë e të vështirë, pranvera po vjen furishëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

53b6fce3f4f4869cbd47012e440431f3

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës.

Meta ka postuar një “selfie” në rrjetet sociale, ku shihet në natyrë dhe në sfond janë pemët që sapo kanë nisur të çelin.

Kreu i Shtetit shkruan se pas një dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm.

“Pas një Dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm! Gëzuar Ditën e Verës” ahkruan ai në postim.

Më shumë

spot_img
spot_img