Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Meta uron Ramën: Jetë të gjatë dhe mbarësi në familje! Ai mendon se është udhëheqës global dhe i di të gjitha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e sotme ka bërë një urim për Edi Ramën, ku i ka uruar kryeministrit “jetë të gjatë dhe mbarësi në familje”.

Përsa I përket aspektit politik, ai tha se nuk mund ta ndihmonte dot më, pasi Rama mendon se është udhëheqës global dhe i di të gjitha.

“Jetë të gjatë, mbarësi në familje me Lindën, Zahon, të gjithë njerëzit e dashur. Në aspektin politik, kam bërë më të mirën që të kishte sa më shumë urimedhe sa më shumë mbarësi. Nuk e ndihmoj dot më në aspektin politik sepse ai mendon që di çdo gjë dhe është udhëheqës global, kështu që i uroj suksese në këtë drejtim”, tha Meta në urimin e tij për Ramën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img