Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Meta uron për festat familjen mbretërore: Princesha e vogël, ylli më i bukur e më i shndritshëm i Krishtlindjeve…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

84946caeeea6d80a7207e5248ff98ceb

Princ Leka Zogu dhe Princeshë Elia Zaharia kanë publikuar një foto tepër të ëmbël me vogëlushen e tyre, në virgjilje të Krishtlindjeve dhe në prag të festave të fundvitit.

Kreu i Shtetit Ilir Meta i uron festat çiftit Zogu teksa flet me superlativa dhe fjalë madhështore ndaj princeshës së vockël.

“I uroj Princeshës së vogël Geraldine, yllit të bukur e më të shndritshëm të kësaj Krishtlindjeje, pasardhëses së re të familjes mbretërore, të ketë jetë të gjatë dhe të trashëgojë vlerat më të mira shqiptare dhe europiane, pjesë e pandashme e gjakut të saj.

Gëzuar festat edhe për të dy prindërit e mrekullueshëm, Princeshë Elia dhe Princ Leka!”, shkruan Meta në rrjete sociale.

131997786_3628317893881124_5195666496518263328_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img