Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Meta uron lojtarët shqiptarë për fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë: Shumë urime Xhaka e Shaqiri!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, me anë të një postimi në Facebook ka uruar Zvicër për fitoren ndaj Serbisë, e cila përfundoi me rezultatin 3 me 2 në ndeshjen e Kupës së Botës në Katar.

“Shumë urime Shaqirit, Xhakës dhe shokëve të tyre”, shkroi Meta, duke uruar 2 lojtarët shqiptarë për këtë fitore, e cila siguron kalimin e ekipit zviceran në raundin tjetër të Kupës së Botës ku do të përballen me Portugalinë e Cristiano Ronaldos.

Më shumë


spot_img

spot_img