Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Meta u mundua të qetësojë ‘gjakrat’, Ramës nuk ‘i del e keqja’: Ilir, unë s’u heq asnjë presje atyre që kam thënë, ti duhet t’u thuash shqiptarëve çfarë borxhi të kanë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

758a1fc74a9fa2d83bc95494a6b3b33a

Vazhdojnë replikat në distancë mes Presidentit Meta dhe Kryeministrit Rama. Edhe pse pak më herët Meta me jë postim në facebook i tha Ramës se është koha për një frymë të re dhe një bashkëjetsë qytetare, kryeministri në reagimin e fundit nuk është tërhequr nga ajo që ka thënë më herët.

Ai shkruan se presidenti Meta duhet t’i thotë shqiptarëve se çfarë borxhi i kanë që s’pushon së ngatërruari dynjanë.

“Ilir unë s’u heq asnjë presje atyre ç’kam thënë e s’kam asnjë arsye të shqetësohem ç’do mendojë nesër kush do lexojë fjalimet e shkrimet dhe do shohë intervistat e mia, përkundrazi! Po shqiptarëve sot ti duhet t’ua thuash çfarë borxhi të kanë që s’pushon së ngatërruari dynjanë”, shkruan Rama.

Screenshot_1_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img