Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meta tregon fotografitë që mban në presidencë:  Nga fotoja në ekipin e peshëngritjes deri te ajo familjare gjatë betimit si president, por…mungon Kryemadhi (ARSYEJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2baacd9d9bf4efc2d329f6083e5a1ccb

Presidenti Ilir Meta në një intervistë të rrallë në emisionin “Opinion” ka treguar ambientet e brendshme të Presidencës.

Gazetarit Blendi Fevziu i kanë shkuar sytë te fotografitë që Meta ka në zyrën e tij, ku bie në sy një foto e presidentit kur ishte në ekipin e peshëngritje.

Meta tregon se në foto ka qenë 16 vjeç, ndërsa në krah ka kampionin e Ballkanit Ardian Kokonozi dhe peshëngritësin tjetër Bashkim Mullai, ndërsa thotë se pasha e tij ka qenë 67.5 kg.

Një tjetër foto që Meta ka në zyrë është edhe ajo e ditës së betimit si president, por shihet se në foto ka dalë vetëm me fëmijët e tij, pa bashkëshorten Monika Kryemadhi.

Presidenti u “justifikua” se Kryemadhi nuk është në foto për shkak se është ende një politikane aktive.

Presidenti Meta në foto me Ardian Kokonozin dhe Bashkim Mullain:

Screenshot_12.png

Meta gjatë betimit si President i rrethuar nga fëmijët:

Screenshot_13.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img