Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Meta thërret një nga një ministrat e tij, por ja se cfarë bën Rama pas takimit me Metën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ffc807db7c06c8b68261f0de4430338f

E ndërsa në kryesinë e Kuvendit, kryetari I LSI është duke thërritur një nga një të gjithë ministrat e tij pas takimit me Edi Ramën, duket se shefi I qeverisë nuk është shqetësuar për të sqaruar ministrat e vet për atë që ka ndodhur në koalicion. 

Edi Rama ka mbledhur ministrat e vet në një aktivitet publik që ka të bëjë me regjistrimin dhe sistemin e adresave.

“Shqipëria e gjeneratës tjetër” shkruan Rama në facebook, duke vendosur edhe linkun që duhet të ndiqet në rrjetet sociale aktiviteti. Janë 1200 regjistrues që do të dalin në gjithë vendin për të bërë përputhjet e popullsisë dhe adresave, raporton newsbomb.al

sajme4

ra.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img