Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
51 %
1.5kmh
75 %
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Meta telefonon “live” në emision Sokol Ballën: Jam në krye të detyrës, procesi po ecën…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka marrë në telefon me kamer “live” drejtuesin e emisionit Sokol Balla.

Balla nuk ka nguruar dhe e ka hapur telefonin në emison, ku ka zhvilluar edhe një bisedë të shkurtër.

Meta është shprehur se procesi po ecën mirë në të gjithë vendin edhe në Elbasan. Ndër të tjera ai tha se sot është në krye të detyrës. Meta tha se në tre qarqe, Presidenca ka dërguar komisionerët e saj.

“Procesi po ecën shkëlqyeshëm. Dhe në Elbasan. Dy gishtat për mua janë 2 marsi. Në tre qarqe kemi çuar komisionerët tanë. Por nuk presim situata të pakëndshme sepse jemi në krye të detyrës, unë jam në krye të detyrës. Sot qetësi, vendosmëri dhe dashur për Shqipërinë,” tha Meta gjëtë fjalës së tij.

Më shumë
spot_img
spot_img