Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Meta takon banorët e Njësisë Nr. 7 në Tiranë: Ecim të sigurtë drejt 14 majit, ditën e triumfit të demkracisë

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë,  Ilir Meta ka takuar pasditen e sotme banorët Njësinë Nr. 7 në Tiranë. Ai thotë se PL vijon rrugëtimin për të të dëgjuar qytetarët, të cilët sipas tij kanë një padurim të jashtëzakonshëm për Ndryshim.

Sipas Metës në 14 majit, në ditën e triumfit të demokracisë ecin të sigurtë drejt fitores.

“Sot ishim në Njësinë Nr. 7 në Tiranë. Vijojmë rrugëtimin tonë për të dëgjuar qytetarët, të cilët kanë një padurim të jashtëzakonshëm për Ndryshim. Ecim të sigurtë drejt 14 Majit, ditën e triumfit të demokracisë dhe rikthimit të bashkive tek qytetarët.”, shkuan Meta në fotot që ka shpërndarë në Facebook.

Më shumë