Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Meta shkon në Vlorë pa truproja, ulet në kafe me Bujar Leskajn e PD dhe ish-deputetin e LSI

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka udhëtuar këtë të diel drejt qytetit të Vlorës.

Ai është ulur për të konsumuar një kafe në Lungomare. Siç shihet edhe në foto, presidenti Meta nuk është shoqëruar nga truprojat e tij, por ai është në prani të zëdhënësit të tij Tedi Blushi.

Po ashtu Meta është i ulur në kafe me kandidatin e PD-së në Vlorë, Bujar Leskaj, dhe ish-deputetin e LSI në këtë qark, Flamur Çelaj.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img