Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Meta ‘sfidon’ Berishën në vrap, me bluzën e Celtic bën 26 km buzë detit: S’është e lehtë, por ne ia dalim (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta sapo “sfidoi” ish-kryeministrin Berisha, i cili shquhet për ecjet e tij buzë detit.

Duke qenë shumë më i ri në moshë, Meta nuk e ka problem të bëjë 26 kilometra vrap. Kështu ka menduar ta mbyllë këtë të shtunë, buzë detit duke vrapuar, përpara se dielli të perëndojë.

Me bluzën dhe shallin e Celtic, Meta thotë se nuk është e lehtë të jesh pjesë e kampionave skocezë, për më tepër nuk është e lehtë të fitosh titullin e 10-të kampion, por sipas Presidentit munden.

Më shumë


spot_img

spot_img