Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Meta “selfie” me dhitë e Julit, kalon fundjavën larg Tiranës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë e ka kaluar në Skrapar, ku ka vizituar edhe Kanionet e Osumit.

Gjatë kësaj vizite ai gjithashtu është ndalur në Bregun e Zabërzanit dhe ka takuar një nga blegtorët vendas.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Meta ka vënë në dukje moshën e re të blegtorit, ku ka shtuar se mbështetja ndaj tyre nuk duhet të mungojë për të shmangur më pas shpopullimin por edhe pakësimin e blegtorisë në vend.

“Me Juli Liçollarin, në Bregun e Zabërzanit, një nga blegtorët e rinj të cilët duhen mbështetur më shumë, në mënyrë që të ndalojmë shpopullimin, por edhe pakësimin e blegtorisë në këto treva të mrekullueshme”, shkruan Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img