Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Meta publikon video nga takimi me të rinjtë: Për një Shqipëri që u përket këtyre, ku duan të ndërtojnë të ardhmen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta k zhvilluar sot një takim me  gjimnazistët e kësaj force politike.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale nga takimi, ku shkruan se kontrata e Partisë së Lirisë është me të rinjtë.

“Kontrata e Lirisë me Rininë, për një Shqipëri që u përket të rinjve, për një Shqipëri me të rinj të mirëarsimuar, që duan ta ndërtojnë të ardhmen e tyre si qytetarë të lirë dhe dinjitozë!”shkruan Meta në postimin e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img