Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Meta publikon takimin e Klevis Balliut me qytetarët në Tiranë dhe e përgëzon: Të lumtë, po mbron interesin e tyre, koha e ndëshkimit…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar takimin dhe fjalën e shefit të Organizimit në PD, Klevis Balliu me banorë të njësisë 8 në Tiranë.

Meta teksa poston takimin e Balliut e përgëzon atë pr punën dhe interesimin që bën me qytetarët e Tiranës.

Ai shkruan se koha vjedhjeve me taksat e qytetarëve po perëndon dhe se ndëshkimi  për hajdutët po afron.

“Të lumtë Klevis që po mbron interesin e qytetarëve të Tiranës! Koha e vjedhjeve me taksat e qytetarëve po perëndon përgjithmonë!

Koha e ndëshkimit për hajdutët po afron! Nuk ka censurë që ndalon të vërtetat dhe triumfin e Lirisë mbi tiraninë!”shkruan Meta në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img