Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Meta publikon spotin e protestës dhe bën thirrje: Të gjithë më 11 shkurt para Kryeministrisë!

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë lir Meta, ka publikuar pak më parë spotin e protests së 11 shkurtit, e cila është iniciuar nga opozita. Meta bën thirrje të gjithë shqiptarëve që në 11 shkurt në orën 12:00 të mblidhen për të protestuar para kryeministrisë.

“Edi Rama duhet të largohet një orë e më parë!

Të gjithë më 11 shkurt, ora 12:00, në protestën kombëtare para Kryeministrisë!

Ndryshimi i Madh po afron”, shkruan Meta.

Më shumë