Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Meta publikon foto me ish-deputetin e PS dhe bëhet nostalgjik: Ishin kohë të paharruara!

spot_img

Lajme të ngjashëm

11fa768715aae0ad0bdc02d6eeeb1cca

Presidenti Ilir Meta publikon një foto me ish-deputetin socialist Ndre Legisi dhe bëhet nostalgjik.

“Ishin kohë të paharruara”, shkruan Meta.

“Kënaqësi të jem në një drekë ish-eurosocialistësh, me miqtë e mi, Ndre Legisi dhe Mark Nikolli.

Ishin kohë të paharruara!

Kohë më të mira do të vinë!

Shqipëria si gjithë Europa, shumë shpejt një projekt i përmbushur”, shkruan Presidenti Meta dhe ndan foton e mëposhtme.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img