Hapësire reklamuese

Aktualitet

Meta publikon FOTO me Erën dhe uron Sulltan Novruzin: Kjo ditë feste përkon me lindjen e...

Shkruar nga Newsbomb

Presidenti Ilir Meta ka uruar sot gjithë besimtarët për Festën e Sulltan Novruzit.

Meta thotë se kjo ditë feste dhe opotimizmi pranveror përkon me lindjen e Imam Aliut.

Teksa ka publikuar një foto me vajzën e tij Era, presidenti Meta shkruan: Në këtë ditë feste dhe optimizmi pranveror, që simbolizon lindjen e shpresës, rigjallërimin e natyrës dhe përkon me lindjen e Imam Aliut, dua t’i uroj mbarë popullit shqiptar dhe në veçanti besimtarëve bektashianë kudo ndodhen: Gëzuar Festën e Sulltan Novruzit!
Shëndet dhe mbarësi paçi gjithmonë në familjet tuaja! Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe kombin shqiptar.

54437294_2184083408304587_2483152414677401600_n.jpg

54514147_2184083434971251_7740453712266526720_n (1).jpg

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese