Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Meta pret zyrtarin e lartë çek: Të bëjmë më shumë për ekonominë dhe tregtinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img