Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Meta poston foto nga Zabërzani i Skraparit: Destinacion i jashtëzakonshëm turistik, s’duhet lënë pa u vizituar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta duket se po e kalon fundjavën larg zhurmës së Tiranës, në qytetin e tij të lindjes së Skrapar.

Meta ka postuar një foto teksa shihet i buzëqeshur nga Zabërzani, Skrapar. Kreu I shtetit thotë se është një destinacion i jashtëzakonshëm turistik, që nuk duhet lënë pa u vizituar.

albsig

“Përshëndetje nga “Kolorado” e Zabërzanit, Skrapar, një destinacion i jashtëzakonshëm turistik, që nuk duhet lënë pa u vizituar.

Ajër i pastër, freski, frymëzim i duhur nga ky monument natyror dhe shërbim me gjithçka bio, për të sfiduar të nxehtin e verës”  shkruan Meta në posstimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img