Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Meta poston foto me Albano Bogdon: Kënaqësi kur degjon ide dhe kritika nga një artist me shpirt të lirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është takuar me aktorin e njohur të humorit, Albano Bogdo.

Meta ka publikuar foton i buzëqeshur krah Bogdos dhe shkruan se ishte kënaqësi të dëgjonte idetë dhe kritikat e tij.

‘Kënaqësi kur degjon ide, por sidomos kritika, nga një artist me shpirt të lirë.

Albano Bogdo nuk është vetëm një aktor shumë i dashur humori, por dhe një qytetar i angazhuar në mbrojtje të interesit publik” shkruan Meta në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img