Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meta: Populli nuk mund të tërhiqet zvarrë nga një çetë banditësh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

36bf1f2318dc98619e54fa801d9e3b99

Presidenti Ilir Merta ka përcjellë një mesazh të fortë politik ditën e sotme.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Meta shkruan se e populli nuk mund të tërhiqet zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar, duke sulmuar qeverinë.

“Populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar,” shkruan Meta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img