Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Meta paralajmëron: Shtatori do të jetë një pranverë e vërtetë e demokracisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-presidenti Ilir Meta gjatë një takimi me strukturat e Partisë së Lirisë në Elbasan, deklaroi se shtatori do të jetë muaji i ndryshimeve të mëdha.

Ai u shpreh se shtatori do të jetë një pranverë e vërtetë e demokracisë dhe se qeveria do të përballet me popullin.

“Shtatori do të jetë një pranverë e vërtetë e demokracisë dhe përmbysjes së këtij regjimi hajdutokrat, që të vetmen rrugë shikon shkatërrimin e popullit shqiptar, po trafikojnë të gjitha interesat e këtij vendi, për arsye se janë peng, nuk dalin dot nga pengmarrja ku janë futur. Elbasanin do ta kemi aleaten tonë dhe një qytet më shpresëdhënës, ku të rinjtë të mos largohen më  dhe të krijojnë familjet e tyre këtu”, u shpreh Meta.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img