Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Meta paralajmëron rikthimin në politikë: Me 25 korrikut fillon një kapitull i ri me energji të pashtershme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta po mban një konferencë, ku është pyetur nga gazetarët nëse ai do t’i bashkohet opozitës dhe Komisionit të Rithemelimit.

Meta ka paralajmëruar kthimin e tij të fuqishëm në opozitë duke thënë se pas 25 korrikut do kthehet me energji të pashterueshme.

albsig

spring

“Me përfundimin e mandatit tuaj si president më 24 korrik do jeni përballë qeverisë si një opozitar i vërtetë. Në kushtet kur PD ndodhet e përçarë dhe vijon të endet gjyqeve a do punoni me komisionin e Rithemelimit” e pyeti gazetarja.

“Së pari pas 24 korrikut kur të takohemi bashkë këtu sipas premtimit të dhënë në këtë institucion. Sigurisht që ka qëlluar ditë e hënë është ditë punë kështu që fillojmë një kapitull të ri me energji të pashtershme. Ajo që mund të them është kjo që me 25 korrik pesimizmiështë kohë e humbur për çdo shqiptarë” tha Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img