Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Meta nuk i kursen lëvdatat për Kryemadhin: Bashkëshorte shumë e mirë dhe nënë e jashtëzakonshme, por në politikë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta e ka cilësuar një bashkëshorte shumë të mirë dhe një nënë të jashtëzakonshme Monika Kryemadhin.

Por përsa i përket politikës, Meta tha se Kryemadhi ka bërë një nga aktet më skandaloze me djegien e mandateve në vitin 2019.

“Ajo është një bahskëshorte shumë e mirë, një nënë e jashtëzakonshme dhe ka merita shumë të mëdha me edukimin e fëmijëve. Me çështjen politike, që në momentin që vendosi djegien e mandateve, bëri një nga aktet më skandaloze”, tha Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img