Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Meta: Monika i ka siguruar fëmijët, falë firmës së Lulit dhe Edit ka një pallat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta tha sot se e ka gati përgjigjen nëse kryeministri Edi Rama i përmend bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi.

‘Nëse më thotë burri i Monikës do t’i them gruaja e Bilalit. Unë jam president, nuk më intereson Monika dhe askush tjetër. Monika falë firmës së Lulit dhe Edit si kryetar bashkie e ka një pallat tek Unaza e Re. I ka të sigurtë fëmijët Monika. Janë tërë ata njerëz që duan të ikin”, u shpreh presidenti.  

Gjatë fjalës së tij Meta u shpreh se kush ka propozime për zgjidhjen e krizës politike, ai është gati  t’i presë.

Meta tha se e pret kryeministrin në Presidencë në mënyrë që edhe ai të japë propozimet e tij për zgjidhjen e krizës.

 

Më shumë


spot_img

spot_img