Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Meta: Mes Bardhit dhe Ballës, zgjedh Gazment Bardhin! Taulanti kontrollon çdo biznes dhe individ në Elbasan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta sulmon sekretarin e përgjithshëm të PS-së Taulant Ballën, duke thënë se ka “nën kontroll” gjithë qytetin e Elbasanit.

Meta tha se mes Gazment Bardhit dhe Taulant Ballës, do të zgjidhte sekretarin e PD-së.

“Midis zotit Balla dhe zotit Bardhi do të doja që të zgjidhja zotin Bardhi, sepse Ballën e njoh që kur ka erdhi në Partinë Socialiste.

Taulanti kontrollon çdo situatë në Elbasan, është kryepatronazhisti i Elbasanit sepse nga ai kalon çdo tender, kontrollon çdo biznes dhe individ”, deklaroi Meta.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img