Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meta me zëdhënësin në Maliq, sërish pa truproja, takon i qetë qytetarët në rrugë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

addaa9b7243622269c9e8bf816e092ed

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë po e kalon në juglindje të vendit.

Në foton e mësipërme presidenti shihet me zëdhënësin Tedi Blushi në Maliq të Korçës, teksa zhvillon disa takime me qytetarët.

Siç shihet dhe nga pamjet, Meta lëviz i qetë dhe i pashoqëruar nga Garda, në mes të qytetarëve të zakonshëm.

Kjo nuk është hera e parë që presidenti shihet në rrugë pa truprojë, Meta edhe dje në Tiranë është parë duke zhvilluar takim me qytetarët pa truprojë.

meta-ne-maliq-5.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img