Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Meta me tone të ashpra: Ata nuk janë patronazhista, por FUKSA! Dikush duhet të ishte në BURG, shumë shpejt do keni prova

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Republikës Ilir Meta po mban aktualisht një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp e cila u lajmërua pak minuta më parë.

Meta është ndalur në temën e ditëve të fundit, patronazhistët dhe “misioni” i tyre. Ai tha se ata nuk janë patronazhista, por fuksa, dhe për shumë shpejt paralajmëroi fakte dhe prova. Sipas Metës, diksuh tashmë duhet të ishte në burg.

Ilir Meta: Prisja që dikush të ishte në burg tani, pasi të dhënat personale të qytetarëve janë publikuar kudo. Nuk janë patronazhista, janë fuksat që populli shqiptar ka njohur në gjithë këto vite. Së shpejti do keni prova serioze pse patronazhistët janë fuksa dhe ky është sistemi që ata kanë bërë për të shantazhuar ata që janë përkrahës të opozitës. Është e tmerrshme të shikosh dhe kjo është me prova se si patronazhisti pasi verifikon simpatinë politike, shikohet personi se kë voton dhe më pas hetohet se çfarë problem ka mbështetësi i opozitës.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img