Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meta me thirrje të fortë: Marshimin që nisëm në 2 mars 2020 do e çojmë deri në fund në 25 prill 2021 (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

84e309ec80fe3e317149655afc576b25

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka publikuar një video nga disa momente pikante më 2 mars 2020, në protestën e thirrut nga vetë ai, kundër qeverisë në pushtet, me në krye Edi Ramën.

Kreu i Shtetit thotë se ne jemi popull shqiponjash që fluturojmë vetëm lart, duke bërë thirrjen e fortë për vazhdimin e marshimit që nisi 1 vit më parë, në 25 prill 2021. Meta thotë se sovraniteti i vendit i përket vetëm popullit.

Shënimi i Metës

Jemi popull shqiponjash dhe shqiponjat fluturojnë vetëm lart.

Marshimin kuqezi të nisur më 2 mars 2020 do ta çojmë deri në fund më 25 prill 2021.

Sovraniteti në Republikën e Shqipërisë i përket vetëm popullit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img