Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Meta: Me Luigjin fitojmë 5-0 në qarkun e Shkodrës

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka postuar një video, teksa shihet krah Luigj Turmalaj, Sekretar Politik i Qarkut të Shkodrës nga Kryesia e PL.

Meta në video dëgjoht të thotë se bashkë ne Turmalajn do të vitojnë 5-0 në zgjedhjet lokale të 14 majit.

“Nga Zogaj ky breg i mrekullueshëm i liqenit të jashtëzakonshëm të Shkodrës, bashkë me profesor Luigjin përshëndesim të gjithë anatëarët e simpatizatën e Partisë së Lirisë në Shkodër, Malësinë e Madhe, Vaun e Dejës, në Fushë Arrëz dhe në Pukë. Shprehim bindjen e plotë sot dhe me rastin e zyrtarizimit formal të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për një fitore të qartë 5-0 në interes të gjithë qytetarëve të Shkodrës” dëgjohet të thotë Meta në video.

Më shumë