Meta-Kryemadhi në ditëlindjen e Bes Kallakut, Braçe e uron me kritika: Të bëhesh 135, por s’është e ligjshme! Këta politikanët përbuzin përpjekjen e mjekëve...

Publikuar tek: aktualitet, më 22:31 21-11-2020 Meta-Kryemadhi në ditëlindjen e Bes Kallakut, Braçe e uron me kritika: Të bëhesh 135, por s’është e ligjshme! Këta politikanët përbuzin përpjekjen e mjekëve... Monika Kryemadhi duke kërcyer në festën e Bes Kallakut

Aktori i humorit Bes Kallaku ka festuar 35-vjetorin e lindjes, dhe mendoi që të organizojë një festë të madhe, ku në të cilën morën pjesë dhe shumë figura publike.

Në të ishin dhe çifti presidencial Meta-Kryemadhi. Reagimet kanë qenë të shumta, dhe s’kishte si të mungonte ai i zv.kryeministrit të Shqipërisë Erion Braçe.

Me anë të një shënimi në facebook, Braçe e uron Besin, teksa i thotë se si nga ana ligjore dhe ajo morale, festa të tilla nuk duhen bërë, duke parë kohën në të cilën po jetojmë dhe shifrat e covid-19 që rriten çdo ditë e më shumë.

Pa përmendur nuk lë as Metën dhe Kryemadhin, për të cilët thontë se nuk duan t’ja dinë as për qytetarët dhe as për mjekët.  

Screenshot_16.jpg

125966833_150089223519678_450630315713622589_o.jpg

125317386_150089280186339_692116689505429961_o.jpg

125493389_150089250186342_7890735751908662002_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I prekur nga Covid po dërgohej në Itali, ndërron jetë në avion ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë
Ish-deputeti i PD-së u nda nga jeta, Astit Patozi: Iku një qytetar race »
Article Logic
Execution time: 0.011921167373657
array(1) { ["section"]=> string(159) "meta-kryemadhi-ne-ditelindjen-e-bes-kallakut-brace-e-uron-me-kritika-te-behesh-135-por-s-eshte-e-ligjshme-keta-politikanet-perbuzin-perpjekjen-e-mjekeve-228649" }