Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Meta: Komisionerët tanë nuk do shiten si ata të PD-së në Dibër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta tha sot në “Zonë e Lirë” se komisionerët e PD-së në zgjedhjet e pjesshme të Dibrës u shitën.

Meta e dha deklaratën bombë teksa po jepte një mesazh për Blushin dhe demokratët.

“Unë i siguroj votuesit e Blushit se LSI-ja do t’ia ruaj votat edhe atyre. Gjithashtu, siguroj demokratët që të shkojnë të votojnë se komisionerët e LSI-së do të ruajnë edhe votën e tyre, se nuk janë si ata të Lulit në Dibër që u shitën”, tha Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img