Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Meta kalon fundjavën në natyrë, pozon i buzëqeshur: Diell dhe Borë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta edhe këtë fundjavë ka vendosur që ta kalojë në natyrë.

Kreu i qeverisë ka postuar një foto, ku shihet në natyrë i veshur me një xhup, ndërsa pas tij shihet mali me dëborë dhe pse koha është më diell.

“Diell dhe Borë” shkruan Meta në postimin e tij, teksa pozon i buzëqeshur.

Më shumë


spot_img
spot_img