Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meta jep një mesazh në 557-vjetorin e ‘Besëlidhjes së Lezhës’: Me 25 prill të bashkohemi për një besëlidhje të re, të ndalojmë shpopullimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

242948dc2a01c1f755806151c4730ec8

Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje sërish që shqiptarët të bashkohen për të votuar me 25 prill.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai shkruan se shqiptarët të bashkohen në një besëlidhje të re.

“Koha u bën thirrje shqiptarëve të bashkohen në një Besëlidhje të re, të ndalojnë shpopopullimin, të shenjtërojnë votën dhe Kushtetutën, në referendumin historik të 25 Prillit 2021”,- shkruan Meta.

metaaa.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img