Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Meta ia shtron me raki Haradinajt dhe Mesic

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka zhivlluar ditën e sotme një takim jo-zyrtar me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ish-presidentin e Kroacisë, Stipe Mesic.

Tre politikanët gjatë takimit kanë kthyer edhe nga një goti raki, ndërsa nuk kanë munguar edhe batutat.

Ky është takimi i dytë brenda pak ditësh që Meta zhvillon me Haradinaj pas atij në Prishtinë. Kreu i Kuvendit ka mohuar se do të luajë rolin e pajtuesit mes opozitës dhe pozitës në Kosovë.

Më shumë

spot_img